Dystrybutor strategiczny

Dla kogo Streamline

Wielobranżowość Streamline

Sprzedaż, dystrybucja, produkcja - łączy Was Streamline

Streamline to uniwersalne narzędzie, które doskonale sprawdzi się w większości firm zajmujących się sprzedażą, dystrybucją, produkcją, handlem. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie czas reakcji jest kluczowy i istnieje potrzeba analizy danych i na ich podstawie przeprowadzania prognoz i scenariuszy zdarzeń dotyczących przyszłości – szacowanie zamówień, określenie wielkości sprzedaży, zarządzanie zapasami magazynowymi. To skuteczne wsparcie każdej nowoczesnej firmy.

Trafne prognozy na rynku konsumenta

Sprzedaż

Prowadzisz sprzedaż detaliczną lub online, dysponujesz siecią placówek stacjonarnych, działasz w szeroko definiowanym sektorze handlu – korzystaj ze Streamline, który zapewnia automatyczne prognozowanie popytu według produktu i sklepu. Prognozowanie produktów sezonowych, nowości, uwaględnia świeta i pozwala planować promocje, a także zarządzać polityką cenową w czase rzeczywistym.

Optymalizacja zapasów

Ze Streamline unikasz niepotrzebnych nadwyżek zapasów, zapewniając sobie jednocześnie odpowiedni ich poziom, który zaspokaja popyt.

Dostępność towaru

Prognozy, które gwarantują zawsze pełne sklepowe półki, a zaopatrzenie oparte jest na bieżacych danych z centrum dystrybucyjnego i bezpośrednich danych z placówek.

Pełna kontrola

Oszczędzaj czas na planowanie i zarządzanie sprzedażą. Kontroluj dni wysyłki, uwzględniaj wydarzenia specjalne oraz nagłe trendy.

Monitoruj łańcuch dostaw

Dystrybucja

NIeważne czy w Twojej ofercie znajduje sie kilka czy kilka, kilkanaście tysięcy produktów, nieważne czy zaopatrujesz kilka czy kilka tysięcy podmiotów, jeśli tylko Twoje obroty przekraczają rocznie 10 mln złotych Streamline pomoże Ci wygenerować dodatkowe oszczędności i monitorować łańcuch dostaw na kazdym etapie.

Zapasy

Unikaj niepotrzebnych nadwyżek, planuj wielopoziomowo zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorców, pracuj nad zawsze aktualnymi liczbami, które zaciągane są automatycznie do systemu.

Zakupy

Nie kupuj w ciemno tylko zawsze na podstawie dokładnej prognozy, twórz zamówienia w oparciu o wielkość kontenerów, planuj w rozbiciu na szczegółowe dane.

Prognozy

Prognozuj i planuj dystrybucję i popyt w oparciu o cechy odbiorcy, danego miejsca sprzedaży, regionu lub kanału sprzedaży. Zaplanuj cały proces, uwzględniając dni wolne, promocje czy wyłączenia sprzedaży. Przejmij kontrolę nad całym procesem.

Od szczegółu do ogółu - Streamline

Produkcja

Każdy końcowy produkt to efekt pracy klikunastu podmiotów i często setek osób. To zgranie w jednym czasie i miejscu wielu zmiennych, to nieustanny wyścig z czasem i dostawcami. Nad tym wszystkim pomoże zapanować Ci  Stremaline

Bezpieczeństwo produckji

Dokładnie prognozuj zapotrzebowanie materiałowe. Kontroluj stan wszystkich składowych Twojego produkt, gwarantując sobie ciagłość produkcji i terminową realizację zamówień.

Planowanie potrzeb

Przyjmuj i składaj zamówienia w oparciu o wiarygodną prognozę popytu. Dapsuj zamówienia produkcyjne do wielkości partii i uwzględniaj partię minimalną. Unikaj niepotrzebnych nadwyżek.

Łańcuch dostaw


Kontroluj poziom zapasów, aby realizować obecne i przyszłe zamówienia. Zagwarantuj sobie poziom bezpieczeństwa materiałów, półproduktów i produktów gotowych. Nadzoruj łańcuch dostaw od najmniejszego elementu na każdym etapie procesu.

Stremaline

Sprawdza się w każdej branży