Dystrybutor strategiczny

Dlaczego Streamline

Witamy w świecie Streamline

Skuteczne prognozy oparte na sztucznej inteligencji. Precyzja i dokładność.

Streamline to prognozowanie popytu i planowanie zapasów. Wykorzystując metodę dekompozycji szeregów czasowych Streamline tworzy precyzyjną prognozę statystyczną, dzięki temu otrzymany wynik bezbłędnie wskazuje możliwe scenariusze działań. Chcesz być pewny wyników – wybierz STREAMLINE.

Możesz liczyć na STREAMLINE

Algorytmy Sztucznej Inteligencji

Algorytmy AI generują dokładne prognozy, wszystkie obliczenia są w pełni zautomatyzowane, a jednocześnie cały proces prognozowania jest czytelny i przejrzysty. Technologicznie zaawansowany przy jednoczesnym zachowaniu prostoty obsługi i interfejsie opartym o znane rozwiązania i układ pracy nad danymi.

Wdrożenie

Streamline to potężne i zaawansowane technologiczne narzędzie, którego instalacja przebiega w szybki i łatwy sposób. Nie zakłóca bieżącej pracy, a czytelna dokumentacja techniczna i podręcznik użytkownika zapewnia bezproblemowe wdrożenie.

Oszszędności

Trafność i precyzja prognoz to eliminacja błedów i zwiazanych z tym kosztów dla każdej organizacji. To wymierna oszczędnośc na poziomie czasu pracy poświeconego na prognozowanie przy użyciu innych narzedzi.

Dokładność

W prognozowaniu liczy sie dokładność. Streamline na bazie historycznych danych tworzy model matematyczny, który automatycznie weryfikujejego jego jakość z aktualną sprzedażą i sprzedażą historyczną.

Przetestuj Streamline

Sprawdź dlaczego STREAMLINE jest dla Ciebie

Możemy długo mówić o tym dlaczego Streamline jest idealnym narzędziem dla wszystkich zajmujacych się prognozowaniem i zarządzaniem łańcuchem dostaw. Dlaczego? Ponieważ przetestowaliśmy go w pełnym zakresie jego możliwości i wiemy, że robi dokładnie to wszystko  o czym piszemy. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, by każdy mógł się o tym przekonać. 

Postaw na Streamline

Rozpocznij cyfrową transformację firmy ze Streamline

STREAMLINE to jeden z najlepszych programów na rynku w swojej klasie. To nowoczesne oprogramowanie bazujące na sztucznej inteligencji, tak aby prezentowane prognozy, zbudowane w oparciu o twarde dane, były precyzyjne, dokładne i pozwalały skutecznie wdrażać działania w zakresie planowania  – na każdym etapie życia produktu – od zakupu komponentów do jego sprzedaży, mając na uwadze cały, towarzyszący temu procesowi łańcuch dostaw. To matematyczna dokładność eliminująca błędy w obszarze zapasów, to algorytmy SI, które wspierają w podejmowaniu decyzji w warunkach niepewności. To narzędzie wspomagające działanie firm w wielu obszarach – planowanie, zakupy, sprzedaż, marketing, to wspieranie organizacji na konkurencyjnym rynku, to budowanie przewagi, to oszczędność na wielu poziomach, to narzędzie dla nowoczesnej firmy w dobie cyfrowej transformacji.