Dystrybutor strategiczny

Sztuczna inteligencja podejmuje wyzwanie związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Alex Koshulko współzałożyciel GMDH Streamline, członek kapituły biznesowej Forbes USA. Ekspert w zakresie planowania łańcucha dostaw z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. W artykule opublikowanym na stronach Forbes, pisze o wyzwaniach jakie stoją przed wszystkimi, którzy zarządzają dostawami w czasach niedoborów i jak może pomóc nam sztuczna inteligencja (link do artykułu).

Alex Koshulko zwraca uwagę na samą istotę łańcucha dostaw, że pod względem zarządzania zawsze był to proces trudny i złożony. Rzeczywistość covidowa spowodowała, że wszystko stało się nieporównywalnie trudniejsze i nowe warunki, w których funkcjonują producenci, dostawcy, to szereg bezprecedensowych wyzwań, które wpływają na zakupy i zarządzanie dostawami.

Przeciążenie portów, brak kontenerów i nieustannie rosnące stawki wysyłki z tym teraz musza mierzyć się firmy. Jak planować, jak zarządzać łańcuchem dostaw w czasach niepewności, w czasach nieprzewidywalnej rzeczywistości. Czy jest to możliwe?

Alex szansę widzi w cyfrowej transformacji. Wskazuje, że wszystkie firmy, które postawiły na cyfryzację, korzystają z nowoczesnego oprogramowania opartego o sztuczną inteligencję obecnie nie tylko doskonale radzą sobie z ta sytuacją, ale i odnoszą sukcesy.

Większość najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych do optymalizacji łańcucha dostaw wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji. Takim zaawansowanym oprogramowaniem jest Streamline. Jako człowiek z ogromnym doświadczeniem podpowiada na jakie pytania należy sobie odpowiedzieć stając przed dylematem czy wprowadzać to rozwiązanie w firmie.

 Czy Twoja konkurencja korzysta już z takiego rozwiązania, może tym buduje swoją przewagę?

Czy trudniej realizuje Ci się obecnie postawione cele w zakresie dostępności produktów i rotacji zapasów?

Czy Twoi pracownicy, albo Ty sam, masz problem z efektywnym prognozowaniem?

Czy sposoby z których korzystasz zabijają Twoją wydajność?

Wystarczy już jedno ‘TAK” i mamy  rozwiązanie.  Jest dosłownie na jedno kliknięcie – Streamline. Skontaktuj się z nami, a poprowadzimy Cie przez cały proces, wprowadzimy w świat cyfrowej transformacji. Zobacz co potrafi sztuczna inteligencja. A potrafi już sprostać wszystkim współczesnym wyzwaniom przed którym stoi łańcuch dostaw.

Udostępnij :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *