Dystrybutor strategiczny

Streamline – cyfrowa rewolucja

Roboty, sztuczna inteligencja, chat boty, voice boty, uczenie maszynowe – to wszystko jeszcze do niedawna było tylko dostępne na kartach powieści science-fiction. Teraz to już część naszej rzeczywistości. Cyfrowa rewolucja trwa. A to dopiero jej początek.

Pierwsza zasada cyfrowej transformacji – zacząć! Wiele organizacji ma obawy związane z przejściem na rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencje w procesach produkcyjnych, zakupowych, decyzyjnych. Te obawy różnie są uzasadniane, ale dzisiaj faktem jest, ze te firmy, które nie zaczną wykorzystywać rozwiązań opartych o AI najprawdopodobniej przegrają. Dlaczego? Poniżej przedstawiamy kilka faktów dotyczących rozwoju i wpływu sztucznej inteligencji na rzeczywistość.

  1. Wykorzystując sztuczną inteligencję produktywność wzrasta średnio o 40%, następuje bardziej efektywne wykorzystanie czasu przez pracowników czy zespoły robocze.
  2. Banki wykorzystują sztuczna inteligencję do zarządzania ryzykiem i generowania nowych źródeł przychodu.
  3. Roboty stają się już stały członkami zespołów medycznych, dzięki temu lekarze więcej czasu poświęcają pacjentom. Sztuczna inteligencja okazała się lepsza w wykrywaniu raka piersi niż indywidualni lekarze i tak samo dobra jak diagnozy stawiane przez dwóch lekarzy. 
  4. Możesz o tym nawet nie wiedzieć, ale już wiele obrazów, dźwięków, tekstów, które czytasz w sieci stworzone zostało przy użyciu sztucznej inteligencji.
  5. Prognozowanie popytu i przewidywanie – za pomocą sztucznej inteligencji kanadyjski start-up Blue Dot przewidział pandemie koronawirusa zanim świat zorientował się co się dzieje.
  6. Analiza danych – wyszukiwarki, przeglądarki, sklepy internetowe – wszyscy korzystają już z rozwiązań opartych o AI co pozwalaj precyzyjnie targetowac odbiorców zwiększając zyski.
  7. Pozyskiwanie danych z dokumentów firmowych – firmy, które wdrożyły to rozwiązanie praktycznie wyeliminowały błędy, ograniczając koszty o połowę.
  8. Roboty i maszyny wykorzystywane są w pracy, która może być niebezpieczna dla ludzi.

To tylko kilka faktów. Ta lista mogłaby być oczywiście o wiele dłuższa, ale chodzi nam tu tylko o zasygnalizowanie obecności AI w naszej rzeczywistości.  Badania wskazują, że firmy, które zdecydowały się na wprowadzanie w swoich organizacjach przynajmniej w jednej funkcji opartej o AI planują więcej zainwestować w implementację takich rozwiązań.  Zacznij więc od Streamline. Szybko przekonasz się, jak można precyzyjnie przeprowadzić proces prognozowania popytu, planowania produkcji. Dzięki temu masz pełną kontrole i wiedzę, panujesz nad kluczowymi obszarami i zyskujesz czas na działania w obszarach strategicznych. Nie marnuj czasu na to co może zrobić za Ciebie sztuczna inteligencja. Czas na Streamline.

Udostępnij :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *